Big Green Egg The Onyx Large Solo Basic Set
Vanaf: €2.591,04 Oorspronkelijke prijs was: €2.591,04.€2.429,00Huidige prijs is: €2.429,00.
De allernieuwste in een Big Green Egg The Onyx Large Solo Basic Set
Wil je goed starten met een Big Green Egg in de allernieuwste kleur? Met de nieuwste innovaties? Bekijk dan onze Big Green Egg The Onyx Large Solo Compleet Set eens! De Onyx Large is voorzien van een ultra donkere glazuurlaag met een subtiele groene zweem. In dit model zit het nieuwe Multi Level System van Green Egg: de Dual Zone Deflector Kit. Geschikt tot 4 – 8 personen en geleverd met levenslange garantie. Lees onderaan wat er in deze Compleet Set zit.
Beschrijving
Waaruit bestaat de Big Green Egg The Onyx Large Solo Basic Set?
Alleen bij Kamado Express vind je de juiste sets, door een specialist met meer dan 10 jaar ervaring samengesteld. Doordat we zo’n lange ervaring hebben met onze merken weten we precies wat jij nodig hebt om te starten met de basis, een goede, complete set of meteen super de luxe. Wij leveren deze set binnen enkele dagen, gratis en op afspraak, bij je thuis af. Wil je dat wij hem monteren en zo je tuin inrollen? Dan kan. Kies voor onze optionele montage service.
In deze Big Green Egg The Onyx Large Solo Basic Set tref je de volgende items aan:
- Big Green Egg The Onyx Large Solo
- Fire box + Fire Ring (van keramiek)
- Gietijzeren kolenrooster onderin de kamado
- 2 halve RVS grillroosters
- Acacia handvat
- Scharnier met 2 veren
- Dual Zone Deflector Kit Large
- Half Cast Iron Grid Large (2x)
- As Pook Medium – Large
- Aluminium wegwerpdruippannnen voor Large (5 stuks)
- Zak Big Green Egg PURE Houtskool van 9 kg
- Doosje aanmaakblokjes
- Setje van 2 EGGmitt Gloves (BBQ handschoenen)
- Grid Scrubber Long Handle, handige BBQ borstel met lange steel
Goed om te weten: het Onyx Large model wordt met de Dual Zone Deflector Kit geleverd.
- Een nieuwe (verhoogde) Basket met daarin 2 (nieuwe) halve RVS roosters.
- De spijlen van deze halve RVS roosters zijn dikker en de verstevigende dwarsspijlen zijn daardoor overbodig geworden. Dit maakt het schoonborstelen heel eenvoudig.
- Los bij te bestellen bij dit product en Inbegrepen in al onze sets.
Kan ik deze set afhalen?
Dat kan! Maak even een afspraak dan staat hij voor je klaar. Qua formaat past hij in de kofferbak van een grote auto of SUV. De afmetingen van de EGG verpakking zijn: 69 x 60 x 60cm (H x L x B).
Wat zijn de specificaties van de Big Green Egg The Onyx Large?
- Roosterdiameter: Ø 46 cm
- Kookoppervlak: 1,688 cm²
- Gewicht: 73 kg
- Hoogte: 84 cm
- Voor 4 tot 8 personen
Aanvullende informatie
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
| Richtlijn personen | 6 tot 8 personen |
| Kleur | Groen |
| Soort BBQ | Kamado |
| Materiaal | Keramiek ( high temperature ) |
| Buitenmaat in Inches | 21 inch |
| Grilloppervlakte | 46 cm |
| Deksel thermometer | Ja |
| Gewicht ca. | 73 kg |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Zijtafels | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Garantie keramiek | Levenslang |
| Garantie metalen onderdelen | 5 jaar |
| Garantie houten onderdelen | 1 jaar |
The ONYX Large
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
| Richtlijn personen | 6 tot 8 personen |
| Kleur | Groen |
| Soort BBQ | Kamado |
| Materiaal | Keramiek ( high temperature ) |
| Buitenmaat in Inches | 21 inch |
| Grilloppervlakte | 46 cm |
| Deksel thermometer | Ja |
| Gewicht ca. | 73 kg |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Zijtafels | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Garantie keramiek | Levenslang |
| Garantie metalen onderdelen | 5 jaar |
| Garantie houten onderdelen | 1 jaar |
Dual Zone Kit
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Geschikt voor | Big Green Egg Large |
Half Grid
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
As pook
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large, Medium |
PURE houtskool
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Grondstof houtskool | Eiken, Beuken, Haagbeuk |
| Inhoud | 9 kg |
Aanmaakblokjes
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Aantal | 24 stuks |
| Geschikt voor | 2XL, Extra large, Large, Medium |
BBQ Handschoenen
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Materiaal | Aramide |
BBQ Borstel
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
Table Nest
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
Dome Cover
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large, X-Large |
Grid Lifter
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | 2XL, Large, Medium, MiniMax, X-Large |











































