Big Green Egg The Onyx Large Outdoor Kitchen
Vanaf: €4.156,90 Oorspronkelijke prijs was: €4.156,90.€3.695,00Huidige prijs is: €3.695,00.
De allernieuwste kleur: Big Green Egg The Onyx Large Outdoor Kitchen.
Ga jij voor een Big Green Egg in een Modular EGG Workspace met de allernieuwste kleur? Met de nieuwste innovaties? Bekijk dan deze Big Green Egg The Onyx Large Outdoor Kitchen eens! De naam is afgeleid van de edelsteen onyx. Voorzien van een ultra donkere glazuurlaag met een subtiele groene zweem. De vertrouwde kwaliteit van Big Green Egg in een nieuw jasje. In dit model zitten voortaan 2 halve RVS roosters die perfect passen in het Multi Level System van dit merk: de Dual Zone Deflector Kit. Geschikt tot 4 – 8 personen en geleverd met levenslange garantie. Bekijk ook deze EGG in één van onze vele startklare pakketten!
Beschrijving
De Big Green Egg The Onyx Large Outdoor Kitchen, je EGG in een modulaire buitenkeuken.
De Big Green Egg The Onyx Large is een speciale editie binnen de Big Green Egg familie, vernoemd naar de edelsteen onyx. Deze uitvoering onderscheidt zich door de prachtige, ultra donkere glazuurlaag met een subtiel groene zweem in het zonlicht. Uiteraard met de vertrouwde kwaliteit van Big Green Egg.
The Onyx is speciaal voor de Europese markt geproduceerd en in diverse uitvoeringen verkrijgbaar voor model Large en XLarge. Alle bestaande Large accessoires voor de Big Green Egg Large zijn compatible met deze Big Green Egg The Onyx Large Solo.
Nieuw voor dit ONYX Large model: de Dual Zone Deflector Kit.
- Een nieuwe (verhoogde) Basket met daarin 2 (nieuwe) halve RVS roosters.
- De spijlen van deze halve RVS roosters zijn dikker en de verstevigende dwarsspijlen zijn daardoor overbodig geworden. Dit maakt het schoonborstelen heel eenvoudig.
- Los bij te bestellen bij dit product en Inbegrepen in al onze sets.
De Big Green Egg Large Original is veruit het meest populaire model van de Big Green Egg familie en daarom is er gekozen om, voor dit model en de XLarge, een nieuwe kleur op de markt te brengen. Dit Big Green Egg The Onyx Large Start Collection is een Big Green Egg The Onyx Set voor inbouw in bijvoorbeeld een buitenkeuken of EGG Workspace.
De Big Green Egg The Onyx Large Outdoor Kitchen set bestaat uit:
- The ONYX Large Solo
- Fire box + Fire Ring (van keramiek)
- Gietijzeren kolenrooster onderin de kamado.
- 2 halve RVS grillroosters
- Acacia handvat.
- Scharnier met 2 veren.
- Dual Zone Deflector Kit met Basket en 2 halve ConvEGGtor stenen.
- Halve gietijzeren roosters (2x).
- De Big Green Egg Modular EGG Workspace buitenkeuken.
- EGG Frame L.
- Expansion Frame met 2 x Acacia Inserts en 1 x Grid Insert.
Wat zijn de specificaties van de Big Green Egg The Onyx Large?
- Roosterdiameter: Ø 46 cm.
- Kookoppervlak: 1,688 cm².
- Gewicht: 73 kg.
- Hoogte: 84 cm.
- Voor 4 tot 8 personen.
Aanvullende informatie
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
The ONYX Large
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
| Richtlijn personen | 6 tot 8 personen |
| Kleur | Groen |
| Soort BBQ | Kamado |
| Materiaal | Keramiek ( high temperature ) |
| Buitenmaat in Inches | 21 inch |
| Grilloppervlakte | 46 cm |
| Deksel thermometer | Ja |
| Gewicht ca. | 73 kg |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Zijtafels | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Garantie keramiek | Levenslang |
| Garantie metalen onderdelen | 5 jaar |
| Garantie houten onderdelen | 1 jaar |
EGG Frame
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
Expansion
| Merk | Big Green Egg |
|---|
Grid Insert
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
Acacia Insert
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Wielen set
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Aantal | 2 stuks |
Dual Zone Kit
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Geschikt voor | Big Green Egg Large |
Half Grid
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
Full Cover
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large, Medium, X-Large |
Dome Cover
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large, X-Large |
Plancha
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
| Materiaal | Gietijzer |
Non stick rooster
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large |
Grid Lifter
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | 2XL, Large, Medium, MiniMax, X-Large |
Accessory Pack
| Merk | Big Green Egg |
|---|
Zijtafel
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Geschikt voor | 2XL, Extra large, Large, Medium |
| Afmeting | 40 x 64 cm |
| Maximale draagkracht | 18 kg |
| Materiaal | Acaciahout |











































