Big Green Egg The Onyx XLarge Outdoor Kitchen
Vanaf: €5.540,80 Oorspronkelijke prijs was: €5.540,80.€4.945,00Huidige prijs is: €4.945,00.
De allernieuwste kleur: Big Green Egg The Onyx XLarge Outdoor Kitchen.
Ga jij voor een Big Green Egg in een Modular EGG Workspace met de allernieuwste kleur? Met de nieuwste innovaties? Bekijk dan deze Big Green Egg The Onyx XLarge Outdoor Kitchen eens! De naam is afgeleid van de edelsteen onyx. Voorzien van een ultra donkere glazuurlaag met een subtiele groene zweem. De vertrouwde kwaliteit van Big Green Egg in een nieuw jasje. In dit model zitten voortaan 2 halve RVS roosters die perfect passen in het Multi Level System van dit merk: de Dual Zone Deflector Kit. Geschikt tot 4 – 8 personen en geleverd met levenslange garantie. Bekijk ook deze EGG in één van onze vele startklare pakketten!
Beschrijving
De Big Green Egg The Onyx XLarge Outdoor Kitchen, je EGG in een modulaire buitenkeuken.
De Big Green Egg The Onyx Large is een speciale editie binnen de Big Green Egg familie, vernoemd naar de edelsteen onyx. Deze uitvoering onderscheidt zich door de prachtige, ultra donkere glazuurlaag met een subtiel groene zweem in het zonlicht. Uiteraard met de vertrouwde kwaliteit van Big Green Egg.
Dit is Big Green Egg The Onyx XLarge Outdoor Kitchen, de instap set voor de XLarge in een EGG Workspace.
De Big Green Egg The Onyx Large Outdoor Kitchen set bestaat uit:
- The ONYX XLarge
- Fire box + Fire Ring (van keramiek)
- Gietijzeren kolenrooster onderin de kamado.
- 2 halve maan RVS grillroosters.
- Acacia handvat.
- Scharnier met 2 veren.
- ConvEGGtor XL
- ConvEGGtor Basket
- Halve gietijzeren rooster XL (2x)
- Nest IntEGGrated Handler XL onderstel
- De Big Green Egg Modular EGG Workspace buitenkeuken.
- EGG Frame XL.
- Expansion Frame met 2 x Acacia Inserts en 1 x Grid Insert.
Wat zijn de specificaties van de Big Green Egg The Onyx XLarge?
- Roosterdiameter: Ø 61 cm.
- Kookoppervlak: 2,919 cm².
- Gewicht: 99 kg.
- Hoogte: 78 cm.
- Voor 6 tot 12 personen.
Aanvullende informatie
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | XL |
The ONYX XLarge
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | X-Large |
| Richtlijn personen | 8+ personen |
| Kleur | Groen |
| Soort BBQ | Kamado |
| Materiaal | Keramiek ( high temperature ) |
| Buitenmaat in Inches | 23 inch |
| Grilloppervlakte | 61 cm |
| Deksel thermometer | Ja |
| Gewicht ca. | 99 kg |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Zijtafels | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Garantie keramiek | Levenslang |
| Garantie metalen onderdelen | 5 jaar |
| Garantie houten onderdelen | 1 jaar |
EGG Frame
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | X-Large |
Expansion
| Merk | Big Green Egg |
|---|
Grid Insert
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
Acacia Insert
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Wielen set
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Aantal | 2 stuks |
Dual Zone Kit
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Geschikt voor | Big Green Egg Large |
Half Grid
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | X-Large |
Full Cover
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large, Medium, X-Large |
Dome Cover
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | Large, X-Large |
Plancha
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | 2XL, X-Large |
| Materiaal | Gietijzer |
Non stick rooster
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | X-Large |
Grid Lifter
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Model | 2XL, Large, Medium, MiniMax, X-Large |
Accessory Pack
| Merk | Big Green Egg |
|---|
Zijtafel
| Merk | Big Green Egg |
|---|---|
| Geschikt voor | 2XL, Extra large, Large, Medium |
| Afmeting | 40 x 64 cm |
| Maximale draagkracht | 18 kg |
| Materiaal | Acaciahout |











































