The Bastard VX Large Solo
€1.899,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.899,00.€1.619,00Huidige prijs is: €1.619,00.
The Bastard VX Large Solo. Een prachtig inbouwmodel.
Met de komst van The Bastard VX Large Solo laat het merk zien dat ze in de top meespelen! Innovatie en een stoer uiterlijk komen hier samen. De Bastard VX Large Solo heeft nieuwe features die het werken met deze kamado nog fijner maken. De nieuwe dome, een “onbreekbare” vijfdelige Fire Box een uitneembare kolenmand zorgen voor een nog betere luchtstroom. Inclusief Multi Level System. Geschikt voor 6 – 8 personen. Geleverd met 20 jaar garantie op het keramiek.
18 op voorraad
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Merk | Bastard |
|---|---|
| Model | Large |
| Richtlijn personen | 6 tot 8 personen |
| Kleur | Matzwart |
| Soort BBQ | Kamado |
| Materiaal | Cordieriet keramiek |
| Buitenmaat in Inches | 21 inch |
| Buitenmaat in CM | 57 cm |
| Grilloppervlakte | 49 cm |
| Deksel thermometer | Ja |
| Gewicht ca. | 138 kg |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Zijtafels | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Garantie keramiek | 20 jaar |
| Garantie metalen onderdelen | 5 jaar |
| Garantie houten onderdelen | 1 jaar |
🎁 Startklaar beginnen? Upgrade naar een van onze sets.
Basic Set
Basic Set
Start met een Basic Set met The Bastard VX Large Solo Het…
Vanaf: €2.039,79 Oorspronkelijke prijs was: €2.039,79.€1.739,00Huidige prijs is: €1.739,00.
Bekijk deze set































