The Bastard PRO Large Solo Graphite
€1.999,00
Bastard PRO Solo Graphite. Het nieuwste topmodel van Bastard.
The Bastard staat voor keramisch grillen op het allerhoogste niveau! Hoogwaardige materialen en maximale functionaliteit in een modern ontwerp met een matte afwerking in de kleur grafiet. De Bastard PRO lijkt qua uiterlijk op de Bastard VX, maar heeft veel nieuwe features die het werken met deze kamado nog fijner maken: de nieuwe gietijzeren ‘Dynamic Twist Deflector’ maakt het mogelijk om eenvoudig en snel te wisselen tussen half direct en indirect grillen. Inclusief Multi Level System. Geschikt voor 6 – 8 personen. Geleverd met 20 jaar garantie op het keramiek.
21 op voorraad
Beschrijving
The Bastard PRO Large Solo Graphite met 2-delig RVS grillrooster en het unieke ‘Dynamic Twist Deflector’ voor maximale flexibiliteit in het kort:
- Gemaakt van massief, extreem temperatuurbestendig cordieriet keramiek voor uitstekende isolatie – groot temperatuurbereik van ca. 80°C tot meer dan 325°C.
- Extreem fijne temperatuurregeling door middel van een dubbele ventilatieschuif en een geoptimaliseerde PRO Air Cap met siliconen handvat, schuif en kantelfunctie voor een onmiddellijke temperatuurstijging.
- Grilloppervlak van Ø 49 cm met tweedelig RVS grillrooster systeem en Dynamic Twist Deflector.
- Snel wisselen tussen direct en indirect grillen door Dynamic Twist Deflector gemaakt van gietijzer.
- Geoptimaliseerde dekselthermometer voor perfecte temperatuurregeling, betere leesbaarheid en minder condensatie door de strakke sluiting.
- Soepel lopend en compact dekselscharnier
- Extreem duurzame, met glasvezel versterkte nylon dekselgreep.
Dynamic Twist Deflector
Aanvullende informatie
| Gewicht | 127 kg |
|---|---|
| Merk | Bastard |
| Model | Large |
| Richtlijn personen | 6 tot 8 personen |
| Kleur | Matzwart |
| Soort BBQ | Kamado |
| Materiaal | Cordieriet keramiek |
| Buitenmaat in Inches | 21 inch |
| Buitenmaat in CM | 57 cm |
| Grilloppervlakte | 49 cm |
| Deksel thermometer | Ja |
| Gewicht ca. | 117 kg |
| Inclusief onderstel | Nee |
| Zijtafels | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Garantie keramiek | 20 jaar |
| Garantie metalen onderdelen | 5 jaar |
| Garantie houten onderdelen | 1 jaar |



































