The Bastard PRO Large Alpine Green
€2.399,00
The Bastard PRO Alpine Green. Het nieuwste topmodel van Bastard.
The Bastard staat voor keramisch grillen op het allerhoogste niveau! Hoogwaardige materialen en maximale functionaliteit in een modern ontwerp met een matte afwerking in Alpine Green. De Bastard PRO lijkt qua uiterlijk op de Bastard VX, maar heeft nieuwe features die het werken met deze kamado nog fijner maken. De nieuwe gietijzeren ‘Dynamic Twist Deflector’ maakt het mogelijk om eenvoudig en snel te wisselen tussen direct en indirect grillen. De Bastard PRO is ook voorzien van extra grote, dichte zijplanken met magnetische HPL-inzetstukken (uitwisselbaar met een massieve snijplank). Inclusief Multi Level System. Geschikt voor 6 – 8 personen. Geleverd met 20 jaar garantie op het keramiek.
11 op voorraad
Beschrijving
The Bastard PRO Large Alipne Green met 2-delig RVS grillrooster en het unieke ‘Dynamic Twist Deflector’ voor maximale flexibiliteit in het kort:
- Gemaakt van massief, extreem temperatuurbestendig cordieriet keramiek voor uitstekende isolatie – groot temperatuurbereik van ca. 80°C tot meer dan 325°C.
- Extreem fijne temperatuurregeling door middel van een dubbele ventilatieschuif en een geoptimaliseerde PRO Air Cap met siliconen handvat, schuif en kantelfunctie voor een onmiddellijke temperatuurstijging.
- Grilloppervlak van Ø 49 cm met tweedelig RVS grillrooster systeem en Dynamic Twist Deflector.
- Snel wisselen tussen direct en indirect grillen door Dynamic Twist Deflector gemaakt van gietijzer.
- Geoptimaliseerde dekselthermometer voor perfecte temperatuurregeling, betere leesbaarheid en minder condensatie door de strakke sluiting.
- Soepel lopend en compact dekselscharnier
- Extreem duurzame, met glasvezel versterkte nylon dekselgreep.
- Extra stabiel basisframe gemaakt van massief staal.
- Extra grote rubberen wielen waarvan 2 met rem.
- Modulaire zijtafels met magnetische HPL-inzetstukken, optioneel uitwisselbaar met een massief houten snijplank.
Dynamic Twist Deflector
Aanvullende informatie
| Gewicht | 127 kg |
|---|---|
| Merk | Bastard |
| Model | Large |
| Richtlijn personen | 6 tot 8 personen |
| Kleur | Groen |
| Soort BBQ | Kamado |
| Materiaal | Cordieriet keramiek |
| Buitenmaat in Inches | 21 inch |
| Buitenmaat in CM | 57 cm |
| Grilloppervlakte | 49 cm |
| Deksel thermometer | Ja |
| Gewicht ca. | 138 kg |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Zijtafels | Ja |
| Met wielen | Ja |
| Garantie keramiek | 20 jaar |
| Garantie metalen onderdelen | 5 jaar |
| Garantie houten onderdelen | 1 jaar |





































