The Bastard VX Large
€2.199,00 Oorspronkelijke prijs was: €2.199,00.€1.869,00Huidige prijs is: €1.869,00.
The Bastard VX Large. Verbeterd en innovatief. Niets is hetzelfde.
The Bastard VX Large: innovatie en een stoer uiterlijk komen samen. The Bastard VX Large heeft nieuwe features die het werken met deze A-merk kamado nog fijner maken. De nieuw gevormde dome, een “onbreekbare” vijfdelige Fire Box een uitneembare as- en kolenmand zorgen voor een nog betere luchtstroom. Inclusief Multi Level System. Geschikt voor 6 – 8 personen. Geleverd met 20 jaar garantie op het keramiek.
17 op voorraad
Beschrijving
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,00 kg |
|---|---|
| Merk | Bastard |
| Model | Large |
| Richtlijn personen | 6 tot 8 personen |
| Kleur | Matzwart |
| Soort BBQ | Kamado |
| Materiaal | Cordieriet keramiek |
| Buitenmaat in Inches | 21 inch |
| Buitenmaat in CM | 57 cm |
| Grilloppervlakte | 49 cm |
| Deksel thermometer | Ja |
| Gewicht ca. | 138 kg |
| Inclusief onderstel | Ja |
| Zijtafels | Ja |
| Met wielen | Ja |
| Garantie keramiek | 20 jaar |
| Garantie metalen onderdelen | 5 jaar |
| Garantie houten onderdelen | 1 jaar |
🎁 Startklaar beginnen? Upgrade naar een van onze sets.
Compleet Set
Compleet Set
Wil jij compleet starten? Ga voor deze VX Compleet Set! Het topmodel:…
Vanaf: €2.240,55 Oorspronkelijke prijs was: €2.240,55.€1.909,00Huidige prijs is: €1.909,00.
Bekijk deze set











































